Author Topic: Rozmowy na temat Klubu  (Read 10547 times)

Offline shogun

• Newbie
  • *
    • View Profile
Re: Rozmowy na temat Klubu
« Reply #30 on: March 05, 2007, 12:50:36 am »
Zyczymy szybkiego powrotu do zdrowia i czekamy na dalsze informacje..

Offline shogun

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #31 on: March 24, 2007, 03:10:07 pm »
czekamy, czekamy...

Offline Ivaho

• PONZI Hunter
  • Administrator
  • Hero Member
  • No idea
    • View Profile
    • hyip monitor
« Reply #32 on: April 11, 2007, 05:43:55 pm »
Czekam jeszcze pare dni i zaliczam program do grona oszustow...
Please follow our forum rules.
Our main service: Money- monitor

Offline kalifaktor

• Newbie
    • View Profile
« Reply #33 on: April 15, 2007, 10:32:43 pm »
Już w grudniu zeszłego roku sugerowałem Ci, że KiKpin to złodziej. M??j post powyżej miał Ci wykazać, że kolesie
nie chcą nawet rozmawiać o reszcie (25%), kt??ra niby im została.

P.S.
Prześlij mi ich namiary na PM.

Offline Ivaho

• PONZI Hunter
  • Administrator
  • Hero Member
  • No idea
    • View Profile
    • hyip monitor
« Reply #34 on: April 16, 2007, 12:30:14 am »
Ju¬? w grudniu zesz¬?ego roku sugerowa¬?em Ci, ¬?e KiKpin to z¬?odziej. M??j post powy¬?ej mia¬? Ci wykaza?¶, ¬?e kolesie
nie chc¬Ī nawet rozmawia?¶ o reszcie (25%), kt??ra niby im zosta¬?a.

P.S.
Prze¶lij mi ich namiary na PM.

Chyba niestety masz racje, zrobilem krotkie dochodzenie i wg mnie skooro i kipkin to kumple z jednego miasta (Sochaczewa) ktorzy postanowili sobie zalozyc hyipa dla zabawy i wyrwania kasy.

Namiarow przeslac nie moge bo zwyczajnie ich nie mam, ale miec ktos powinien (Shogun nie robiles wymian?).

Ale przedstawie krotkie wyniki dochodzenia:

whois:

Registrant:
    Lukasz Jaworski  +48.886227045
    Lukasz Jaworski
    Konstytucji 3Maja 3a/6
    Sochaczew,Mazowieckie,pl 96-500

Adres moze byc prawdziwy, aczkolwiek ta osoba mogla tylko rejestrowac domene.

Kipkin na yeyku i nie tylko promowal ten program:
http://www.extremepro.uni.cc/
wiec to moze byc tez jego.

Inne ksywki kipkina to: slaweeek, xawer

Kipkin na poczatku przyjmowal wplaty przez inteligo wiec mozliwe ze ktos ma numer jego konta bankowego.

gg kipkina: 3758437

Skooro to podobnie jak kipkin 20latek z Sochaczewa.

yim: skooro
gg: 3049926

Prawdziwie imie i nazwisko: Mariusz Sk??ra
Zrodlo: http://forum.pclab.pl/index.php?showuser=7677

Zdjecie:

Obecnie pracuje: Obecnie Pracuje w Daewoo Electronics
Zrodlo: http://www.ogniwo.net/index.php?page=profil&op=profil&id=2527

Co ciekawe skooro jest adminem tego forum:
http://www.antywirusycoa.fora.pl/

Bajka o wirusach staje sie wiec coraz bardziej jasna..

Please follow our forum rules.
Our main service: Money- monitor

Offline kikpin

• e-InvestClub Administrator
  • Newbie
  • *
    • View Profile
    • e-InvestClub.com
« Reply #35 on: April 27, 2007, 11:00:00 am »
Witam,
widze, ze na forum zaczely sie dochodzenia na nasz temat i wcale nie dziwie sie, zaraz napisze dokladnie czemu sie nie odzywalismy, jak rowniez opisze aktualna sytuacje.

Po moim powrocie ze szpitala probowalismy(a raczej ja probowalem na wlasna reke) odrobic straty w jak najkrotszym czasie. Wiedzialem, ze wlamanie bylo nasza wina, nie przylozylismy sie do zabezpieczen komputerow, dlatego mialem jeszcze nadzieje, ze uda sie wszystko naprawic. Niestety zawalilem po calosci i stracilem reszte pieniedzy, grajac zaagresywnie i liczac na szczescie. Powod braku jakiego kolwiek odzewu z mojej strony jest juz chyba oczywisty, nie wiedzialem poprostu jak o tym poinformowac wszystkich inwestorow.

Tworzac klub mielismy inne plany na przyszlosc, nie liczylismy na kolosalny rozwoj eInvestClub, lecz napewno wykluczalismy taki obrot sytuacji. Slowa kalifaktor-a, ze jestesmy oszustami, niestety po naszym zachowniu daja wrazenie, iz jest tak naprawde, lecz rzeczywistosc jest inna. Sadzilem, ze gdyby udalo sie odzyksc skradziona czesc pieniedzy, bylaby zarazem szansa na sprostowanie zainstnialej sytuacji.

Napewno klub nie byl zadnym pretekstem na wyludzenie pieniedzy, nikogo nie namawialismy do inwestycji, kazdy inwestujac, byl zoobowiazany zgodzic sie z zamieszczonym na naszej stronie regulaminem. Kto chcial nasze dane osobowe ten je otrzymal, na jednym z zagranicznych for zamiescilem moje publicznie, w celu potwierdzenia naczej wiarygodnosci.

Jak wyglada aktualna sytuacja? Tak, ze niestety stracilismy caly kapital... i nie mamy jak zwrocic jakich kolwiek pieniedzy inwestorom, jedyne co mozemy zrobic, to przeprosic wszystkich za taki obrot sprawy i to wlasnie czynimy.

KiKpin

Offline shogun

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #36 on: May 11, 2007, 09:40:57 pm »
kikpin, przcież to jest jakaś kpina. Co ty wygadujesz? Stracic cała kase na forexie? Czyś ty zwariował? Tam sie nie da stracić 100% kapitału, to jest po prostu niemożliwe. Tak jak robiłeś kilkanaście-kilkadziesiat % miesięcznie zysku tak stracić można tylko po kilka-kilkanasacie %. Wysiliłbyś się chociaż na wym??wke na wyższym poziomie, bo to co napisałeś wyżej zakrawa o pomste do nieba. Wsadź se w gdzieś te ukradzione pieniądze. Niech ci w gardle staną złodzieju.
Tyle ode mnie, bo na takie kłamliwe dno, pozbawione uczuć, zasad i moralności po prostu szkoda słow.
« Last Edit: May 13, 2007, 02:52:55 pm by shogun »